Logi sisse

Directo ja Cybernetica esitlevad:

Veebiseminar „Ettevõtte küberturvalisus. Investeeri ennetusse - tagajärgedega tegelemine on kallim“

Tihti arvatakse, et küberturbega seotud meetmed on vaid suurte ettevõtete mure. Tegelikult võib aga küberrünnaku alla sattuda iga ettevõte – ründajad ei ole tänapäeval ainult inimesed, vaid ka robotid, mille jaoks ei ole ettevõtte suurus määravaks teguriks. Ründe tagajärjena võivad hävida või lekkida olulised ning tundlikud andmed.

Vaata 12. aprillil 2023 toimunud veebiseminari, kus Directo infoturbejuht Toomas Oper ja Cybernetica küberturvalisuse osakonna juhataja Sander Valvas räägivad lähemalt ohtudest ning ennetusmeetmetest, mida saad oma igapäevatöös koheselt rakendada.

Directo ja Cybernetica küberturbe veebiseminaril:

  • Saad ülevaate, mis üldse on küberturvalisus.
  • Õpid üldiselt hindama, kas peate oma ettevõttes midagi rohkem tegema või on kõik korras.
  • Saad ülevaate, mis teeb pilveteenusena tarkvaralahenduse turvaliseks ja kuidas olla kindel teenusepakkuja usaldusväärsuses.
  • Õpid, mida saad oma ettevõtte küberturvalisuse heaks ise ära teha ehk toome välja ohud, mille eest keegi peale Sinu enda Sind kaitsta ei saa.
  • Anname ülevaate ka sisseostetavatest küberturbe teenustest, mis aitavad veenduda, kas asjad on korras.

Vaatamiseks logi kohe sisse kasutades oma nime ja e-maili. Järelvaatamine on avatud kuni 12. mai 2023.

Kui soovid midagi täpsemalt küsida Directo või Cybernetica teenuste kohta, siis leiad meie kontaktid siit: directo.ee/kontakt ja https://cyber.ee/company/contact.